14.10.2007
15:00
92 - Koniec meczu
90 - kolejny niewykorzystany strzał Tomara
86 - piękny strzał Tomara ale jeszcze ładniejsza parada Jendruczka to już czwarta stu procentowa sytuacja niewykorzystana przez Tomara
67 - za Czajkowskiego wchodzi Frankowski
66 - jako fakt godny odnotowania moźna uznać to , w ciągu 10 minut nie straciliśmy bramki
Zmiana w Hetmanie - za Piaseckiego wchodzi Adrian Pogorzelski

W pierwszej połowie zawodnicy gości grali pod słońce i potrafili strzelić 6 bramek. Aż strach pomyśleć co będzie w drugiej połowie gdy to słońce będą mieli za plecami. Zdjęcia niestety będą dopiero po meczu.

28 - kolejny strzał z dystansu Okuły
26 - mogło być 0 -4 ale sędzia nie uznał bramki bowiem zawodnik gości był na spalonym

Składy:
Hetman: Jędruczek, Czajkowski, Zaczeniuk, Wiszowaty, Pogorzelski Andrzej, Mężyński, Okuła, Zambrzycki,Piasecki, Kołaczek, Kopczewski.

Supraślanka: Wałuszko, Tupalski, Wyszyński, Andrzejewski, Aleksiejczuk, Waluk,Jurczak, Rakowski, Bernatowicz, Głowacki, Kujawski.

- 20min. Zawodnicy obu drużyn są już na boisku i prowadzą rozgrzewkę. Powoli zaczynają na stadion przychodzić także kibice.

Witamy na meczu o mistrzostwo IV Ligi Hetman Tykocin - Supraślanka Supraśl.